Wybierz język:
Logo Sklep LPG Agsiedlik

Certools filtr fazy ciekłej F701-BM12 do wózek widłowy

Opis produktu

Filtr fazy ciekłej model F 701 wykorzystywany w wózkach widłowych, firma Certools.

Dane techniczne

  • nypel z gwintem W21,8L
  • nakrętką W21,8L
  • wejście do filtra z nyplem M12x1

Opis zastosowania

Kompletny układ filtrujący z papierowym wymiennym wkładem, z jednej strony lewa nakrętka umożliwiająca nakręcenie na butlę gazową, z drugiej strony końcówka śrubowa z identycznym gwintem jak na butli gazowej z uszczelką, umożliwiająca nakręcenie przewodu gumowego z nakrętką lewą do butli gazowej. Obie końcówki proste, wejście i wyjście ustawione naprzeciwko siebie.

Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Opinie

Wszystkie opinie zostały potwierdzone dowodem zakupu, co gwarantuje, że jej autor faktycznie dokonał zakupu w AG Siedlik i zna produkt. Prośba o wystawienie recenzji jest wysyłana automatycznie po każdej transakcji.

5/5
Opinia potwierdzona
Tomasz
28.08.2019
Produkt dobrze wykonany. Pasuje do standardowego przyłącza do butli. Prosta obsługa.
5/5
Opinia potwierdzona
Magdalena
26.06.2019
Polecam tę firmę, szybka dostawa. Z pewnością skorzystam jeszcze z zakupów w tej firmie. Pozdrawiam




Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Copyright © 2013-2025 P.H.U. LPG Auto Gaz Siedlik