Select Language:
Logo LPG store Agsiedlik

Stag 4 Eco controller computer

Producer: AC
Homologation: E8 67R-014903
E8 110R-004904
Availability:
discontinued

Opis produktu

Sterownik AC STAG 4 ECO do 3-4 cyl.

Opis zastosowania

Niewielki mikroprocesorowy sterownik wtrysku gazu.

Przeznaczony jest do samochodów wyposażonych w silniki benzynowe 3-4 cyl, a w tym: system dolotowy bez przepustnicy Valvetronic (stosowany np. w BMW), turbo, sekwencyjny i półsekwencyjny wtrysk benzyny, full group, silniki Wankla.

Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Reviews

The reviews has been verified with proof of purchase, ensuring that the author has actually made a purchase at AG Siedlik and is familiar with the product. A request for a review is sent automatically after each transaction.

5/5
Review confirmed
Mikołaj
18.04.2019
Stag 4 sprawuje się wzorowo. Bardzo dobry produkt




Używamy plików cookie

Na naszej stronie używamy ciasteczek, dzięki czemu jest ona dla Ciebie bardziej przyjazna i niezawodna. Korzystamy także z narzędzi analitycznych w celach statystycznych i marketingowych, aby dopasować treść reklam do Twoich potrzeb i zainteresowań. Twoja prywatność jest dla nas ważna. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Copyright © 2013-2025 P.H.U. LPG Auto Gaz Siedlik